אודות

פיקסל גרדן גן ירק

בעזרת קירות הצמחיה של פיקסל-גרדן תוכל ליצור גינות אנכיות וקירות ירק חדשניים, מרשימים וקלים לתחזוקה אשר ירעננו בצורה מושלמת כל חלל. קירות הצמחיה של פיקסל-גרדן מתאימים לחלל הביתי ולשטחים פתוחים ויכולים לשמש כמחיצות, חיפויים ודקורציה בבית, בעבודה או במקומות ציבוריים.

קירות הפרחים של פיקסל-גרדן מציבים סטנדרט חדש בחללים המעוצבים עם צמחיה חיה. הם מייצרים לא רק דקורציה החוסכת בשטח אלא גם מציעים יתרונות סביבתיים לשיפור מצב הרוח, העלאת איכות האוויר, שיפור המגוון הביולוגי וספיגת רעשים.

פיקסל-גרדן הנבנה כחזית בניין, קיר תצוגה, מסך אקוסטי, גדר שיחים או דקורציה ירוקה ואטרקטיבית מייצר איכויות חדשות בכל חלל.

קירות ירק תופסים את העין ותשומת הלב וביכולתם ליצור מסר ויזואלי מקורי. הגינות האנכיות של פיקסל-גרדן מציעות מגוון ענק של אפשרויות ארגון. עציצים קטנים, כמו פיקסלים של תמונה, מתערבבים לתמונה שלמה צבעונית ועשירה בפרטים ומאפשרים לך ליצור מגוון וריאציות של צבעים - פסיפס פרחים ודפוסים פרחוניים בעלי השפעה דרמטית.

הפתרונות הקיימים לדקורציה פנימית וחיצונית של קירות צמחיה מוגבלים בעיקר ל-עציצים נתלים, כיסים או לוחות מסובכים, יקרים ומסורבלים. פיקסל-גרדן הינו מערכת חדשנית, מגוונת וקלה לשימוש ואינה מצריכה שינויים מסורבלים ויקרים בקירות קיימים. המערכת יכולה להתרחב בקלות, בדרך מקורית, ומיועדת לניהול חלל בגודל כמעט בלתי מוגבל. הודות לעיצוב הפונקציונלי והחדשני שלה, מערכת פיקסל-גרדן מציבה סטנדרט חדש של עיצוב ירוק המאפשר לך לפתח קירות צמחיה בעלי חזות מדהימה ומלאת דמיון.

מערכת פיקסל-גרדן מציעה מגוון אפשרויות בלתי מוגבל בבחירת צמחיה בעלת צבעים, צורות וטקסטורות שונות. הודות לגודלם הקטן של העציצים תוכל להשתמש בהם כפיקסלים של תמונה ליצירת תמונות עם אפקט אמנותי מרשים.

מתווה השתילה של פיקסל-גרדן יכול להיות מאורגן גם כאבסטרקט, שטחים צבעוניים וססגוניים או כדפוסים מדויקים ותמונות שאותן תוכל לבנות בקלות מירקות, פרחים או עלים. יחידות העציצים המרכיבות את המערכת מתאימות אחת לשניה בצורה מושלמת וביכולתן לייצר קירות פרחים קומפקטיים שנראים מעניין ממבט קרוב וגם רחוק.

המרכיבים הטכניים של המערכת אינם מתבלטים ואף כמעט בלתי נראים גם ממרחק קצר.

1

אסתטיקה

 רכיב קומפקטי של פיקסל גרדן גן ירק שישתלב ויספק תחושה הרמונית בעזרת מגוון צבעים מצויין בעיצוב הבית

4

חדשני

פיקסל גרדן גן ירק בנוי מ 3 חלקים מודולארים הכוללים מערכת השקיה המזינה את הצמחים יחד